Autoservisy a dopravci, požádejte o registraci.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4044 hodnocení
5
3947x
4
57x
3
11x
2
2x
1
27x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MM Avatar autora Martin Mynařík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2024
FN Avatar autora Filip Novotný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2024
Spotřeba nafty na krátké vzdálenosti klesla z 6 na 5 litrů/100km
JK Avatar autora Jaroslav Kajtman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2024
JS Avatar autora Jiří Stříbrský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2024
Tento přípravek používám už několik let, a nemohu si ho vynachválit, zatím nic lepšího jsem nenašel, podobné bylo Ekolube, ale nano je jednička
LH Avatar autora Luděk Harašta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2024
Jsem spokojen,rozvodový řetěz přestal řachtat.
AV Avatar autora Antonín Vorel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2024
Jsem spokojen.
KP Avatar autora Karel Popper Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2024
Auto jede lehčeji, jsem spokojen. Jedine minus je za mnozstvi nano,pisou, ze je na 3,5 l oleje, ale bezne auto ma 4,5 a vice....
KS Avatar autora Karel Stolarik Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 29.7.2024
Nejsem přes týden jsem čekal na objednávku,a to je česká firma!!!!!!!!!!!
JK Avatar autora Jan Kaňka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2024
Super jako vždycky
AB Avatar autora Alexandr Bajt Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2024
Jako vždy, jednoduché objednání, platba i doprava.
JG Avatar autora Jan Gibala Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2024
OK
TN Avatar autora Tibor Nagy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2024
Ok
PL Avatar autora Pavel Loukota Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2024
OK
AM Avatar autora Antonín Martinák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2024
PT Avatar autora Petr Taussig Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2024
JS Avatar autora Jiří Serbus Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.7.2024
JP Avatar autora Josef Pospíšil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2024
Doporučuji
JP Avatar autora Jakub Pernica Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2024
KB Avatar autora Karel Bezruč Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2024
JŠ Avatar autora Josef Šmahel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2024
Jsem spokojen, ochota, vstřícnost a znalost. Doporučuji 👍😉

Ovládací prvky výpisu

4044 položek celkem